szkoda na pojeździe

SZKODA NA POJEŹDZIE

Miałeś wypadek lub stłuczkę w ciągu ostatnich 3 lat? Skorzystaj z pomocy specjalistów i dowiedz się, jak najprościej odzyskać należne Ci pieniądze. Niczego nie ryzykujesz jedynie możesz tylko zyskać.

SZKODA NA POJEŹDZIE

Bezpłatna anliza kosztorysu

Szybka wypłata

Wszystko online

100% bezpieczeństwa

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Każdy kierowca po wypadku samochodowym chciałby odzyskać należne mu odszkodowanie jak najszybciej co najczęściej wiąże się z długim oczekiwaniem ze strony ubezpieczyciela oraz przedłużającym się dostarczaniem niezbędnych dokumentów. Do odszkodowania ma prawo każda osoba, która niestety miała nieprzyjemność uczestniczyć w wypadku komunikacyjnym. Do odszkodowania nie ma prawa jedynie sprawca wypadku. Tak naprawdę nie wiadomo na co dokładnie może liczyć kierowca, który jest sprawcą wypadku. W przypadku osób poszkodowanych sprawa jest dość jasna.


Poszkodowany kierowca nie wie, na co może liczyć w przypadku odszkodowania z ubezpieczalni. Szkody, na które są narażone osoby poszkodowane, mogą dotyczyć:

szkód materialnych

szkód osobowych.


Wszystkie obrażenia cielesne poniesione przez uczestników wypadku to szkody osobowe. Za te ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Wypłacone pieniądze mogą, ale nie muszą zostać przeznaczone na leczenie i rehabilitację – zwrot wydatków za leki i inne niezbędne środki również obejmuje odszkodowanie, a nawet zwrot kosztów dojazdów za leczenie.

Odszkodowanie należy się, kiedy:

W wypadku został uszkodzony samochód
Wystąpił uszczerbek na zdrowiu
Wypłacona kwota jest zbyt niska
Od wypadku komunikacyjnego nie minęły 3 lata
Nie minęło 20 lat, a wypadek był skutkiem przestępstwa
Spełniasz powyższe warunki i chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania!
Najłatwiej będzie otrzymać odszkodowanie, jeżeli będziemy mieć wszystkie dokumenty od początku wypadku, ponieważ bezpieczalnia jest zobowiązany do pokrycia kosztów poniesionych przez poszkodowanego. Poszkodowani mogą wystąpić takżd z innymi roszczeniami odszkodowawczymi do zakładu ubezpieczeń. Natomiast w przypadku obrażeń ciała i rozstroju zdrowia przysługuje zwrot kosztów poniesionych w ramach leczenia powypadkowego, a gdy wystąpią problemy z wypłatą odszkodowania, warto skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii odszkodowawczej – ta pomoże w uzyskaniu należnej rekompensaty.
W przypadku samochodu potrzebnymi dowodami są głównymi zdjęciami uszkodzeń. Ostatnimi czasy znacznie częściej dowodem jest także nagranie z wideorejestratora. Jednak najważniejszymi dokumentami są notatka policyjna bądź też oświadczenie osoby, która spowodowała wypadek komunikacyjny. Te dokumenty pozwalają udowodnić, czy roszczenia są słuszne. Podczas ubiegania się o zwrot kosztów leczenia i wyższe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny należy wykazać się poniesione konieczne wydatki związane z wypadkiem. Mogą to być przykładowo faktury i rachunki związane z leczeniem i rehabilitacją. Każdy poszkodowany może także liczyć na zwrot kosztów związanych z zakupem leków, opatrunków, czy niezbędnego sprzętu medycznego.
Każdego roku wzrasta świadomość kierowców w sprawie odszkodowań. Co roku wypłacane są miliardy złotych w ramach odszkodowań. Kwoty z roku na rok się powiększają, ponieważ ludzie wiedzą coraz więcej na temat tego o jakie kwoty odszkodowań mogą się starać. Kwota ta pokrywa szkody zarówno majątkowe jak i osobowe. Wysokość odszkodowań ma na celu zwrot poniesionych kosztów. Odszkodowanie powinno pokryć wszystkie straty, jakich doznała osoba poszkodowana.    SZKODA NA POJEŹDZIE

    Wypełnij formularz a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48 godzin z naszą propozycją!

     

    Nie jesteś pewien? Zadzwoń do nas lub napisz e-mail!